עונת החורף בפרחי צבעוני כפר סבא

 

"טיף טיף טף, מחאו כף אל כף"

כמה שאנו אוהבים פה בארץ את עונת החורף המיוחדת כל כך, אנו מתפללים לגשם ומצפים לו תמיד, אנו מחכים לראות כיצד הכנרת מתמלאת לה לרוויה וכל הצמחייה מסביב מוריקה בצבעים מרהיבים. או אז ניתן לראות את כל היופי הזה נוצר סביבנו בקצב המיוחד רק לו בעונת החורף בישראל.
החורף הוא תחילתה של תקופה חדשה, תקופה בה אנו מניחים מאחור את מאורעות הקיץ, וממשיכים הלאה בציפייה לתקופה חדשה.

עונת החורף זה בית, זה להצמיד את האף לשמשה ולהביט בחוץ בגשם הדופק על החלון, זה פרחים, הרבה פרחים שבעונה זו פורחים ומפיצים ריחות משכרים ממש.

אין כמו זר פרחים באפרוריות של החורף, שילוב מושלם היוצר שמחה אמיתית בלב, זר פרחים לשבת על השולחן אשר מדיף ניחוחות עשירים של טבע בשיא התגלמותו.

בחנות הפרחים צבעוני כפר סבא מכירים היטב כל עונה בכלל וכעת עונת החורף המככבת גורמת לנו להשתכלל עוד ועוד, אנו קשובים לקהל הלקוחות שלנו ומציפים אותם בשלל בלתי נדלה של זרים יפהפיים במיוחד לצד עציצים מדהימים.
זרי כלניות בשפע של צבעים, הפורחות מחודש דצמבר ועד חודש מרץ, אוהבות את הקור ואנו כל כך אוהבים אותן.
זר פרחי הנוריות המופיעים ומוכרים עפ"י עלי הכותרת שלהם, פאר היצירה ממש.
זר פרחי הצבעונים שאין כדוגמתם, פרח אציל ומחייה נפש ביופיו  והוא נחשב לאחד מפרחי התרבות העיקריים של המין האנושי לצד פרחים נפוצים אחרים. הצבעוני גם מסמל אהבה נצחית בשפת הפרחים.
זרי פרזיות בעלי ריח בושם חזק בשלל צבעים ,זרי מנטור ריחני במיוחד הידוע בריח הבושם שלו וביופיו העדין.
שמם של הזרים שלנו פורץ לכל עבר ובאין ספור בתים תוכלו למצוא זרים צבעוניים, ריחניים ויפהפיים מבית צבעוני כפר סבא.
בחורף, כשמרכז הבילוי עובר בעיקר לבית, בימי חול ובעיקר בשבתות, אנו יושבים בבית המחומם ונהנים מזיו יופיים של פרחי הטבע, זו פשוט חגיגה אמיתית לעיניים.
לצד הזרים הצבעוניים והמיוחדים שלנו המתאימים כל כך לימות החורף ומקשטים כל מקום שבו הם ניצבים, ניתן גם למצוא את העציצים היפים המתאימים לבית או למשרד, עציצים של רקפות יפהפיות, עציצים של חלבלוב מאיר עיניים, עציצים של פעמוני גשם ונרקיסים בצבעי צהוב ולבן , מקסים !
אז לצד הגשם והקור, לצד המים והחורף המיוחד שלנו, בואו אלינו לחנות צבעוני כפר סבא, חנות הפרחים שלכם ולא משנה עם איזה מצב רוח תיכנסו, ברור עם איזה מצב רוח טוב תצאו !
פרוחים הבאים !!